Telefon ile Sipariş : 0(535) 662 39 49

POLİVİTAMİN ACK 1KG.

SERİ NO: 3112C004 kopyası kopyası
Enfeksiyonlara karşı vücut direncinin arttırılması, Koksidiyoz vakaları, Gumboro vakaları, Nekrotik, Hemorajik ve Ülseratif Enteritis gibi kanamalı bağırsak enfeksiyonları, Kanamaların durdurulması, Kanamasız seyreden bağırsak enfeksiyonları, Sindirim sisteminde epitel doku hasarlarının onarılması, Yara iyileştirmelerinin hızlandırılması, Stres faktörlerinin varlığında, Üreme performansı bozuklukları, Vitamin eksikliklerine bağlı verim düşüklüklerinin giderilmesi, Sağlıklı gelişim ve yüksek verimin sürdürülmesi, Performans bozukluklarının hızla giderilmesi amacıyla kullanılır.
185 ₺
145 ₺
i h

Kargo & Teslimat :Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

Değişim ve İade: Aldığın ürünle ilgili fikrin mi değişti? Hiç önemli değil! Ürünü 15 gün içinde kolayca iade edebilirsin.

Detaylı Bilgi

Sipariş İptali: PetVet Depo'dan alacağın tüm ürünleri seveceğine eminiz. Ama yine de herhangi bir durumdan dolayı siparişini iptal etmek istersen, siparişi verdiğin tarihten itibaren tam 3 günün var!

Detaylı Bilgi

PetVet Depo'dan aldığın bu ürünü gönül rahatlığıyla kullanman için 2 yıl garanti sunuyoruz!

Detaylı Bilgi

Güvenli Alışveriş:Web siteleri üzerinden, kredi kartı ile yapılan ödemelerde kart sahibinin kart güvenliğini sağlamak amacıyla bankaların firmalar ile yaptığı ortak çalışmaya 3D Secure denir.

Detaylı Bilgi

WhatsApp
WhatsApp
WhatsApp