Telefon ile Sipariş : 0(535) 662 39 49

POLİVİTAMİN 1 KG.

SERİ NO: 3112C004
Polivitamin, özellikle civciv, piliç ve tavuklarda vitamin eksikliklerinin önlenmesi ve tedavisi için ayrıca beslenmede vitamin ilavesi olarak kullanılır. Vitamin yetersizliğinden ileri gelen hastalıkların önlenmesinde ve tedavisinde Stres faktörlerinin zararlı etkilerinin önlenmesinde ve tedavisinde yardımcı olarak. Klinik ve subklinik hastalıkların iyileştirilmesinde destekleyici olarak. Kronik solunum sistemi enfeksiyonu ( CRD), enfeksiyöz bronşit, tavuk kolereası, tavuk tifosu, kolibasillos ve salmonella enfeksiyonlarında, besin ve vitamin alımının sınırlı olduğu tavuk hastalıklarında.
340 ₺
295 ₺
i h

Kargo & Teslimat :Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

Değişim ve İade: Aldığın ürünle ilgili fikrin mi değişti? Hiç önemli değil! Ürünü 15 gün içinde kolayca iade edebilirsin.

Detaylı Bilgi

Sipariş İptali: PetVet Depo'dan alacağın tüm ürünleri seveceğine eminiz. Ama yine de herhangi bir durumdan dolayı siparişini iptal etmek istersen, siparişi verdiğin tarihten itibaren tam 3 günün var!

Detaylı Bilgi

PetVet Depo'dan aldığın bu ürünü gönül rahatlığıyla kullanman için 2 yıl garanti sunuyoruz!

Detaylı Bilgi

Güvenli Alışveriş:Web siteleri üzerinden, kredi kartı ile yapılan ödemelerde kart sahibinin kart güvenliğini sağlamak amacıyla bankaların firmalar ile yaptığı ortak çalışmaya 3D Secure denir.

Detaylı Bilgi

WhatsApp
WhatsApp
WhatsApp