Telefon ile Sipariş : 0(535) 662 39 49

Mbv Cat Nostress Stres Giderici Macun 50 G

SERİ NO: 221109
KULLANIM ALANLARI Kediler; veteriner ziyaretleri, yeni aile ilişkileri, tatil gezileri, tadilat/taşın- ma veya yeni bir hayvan ya da eşyanın yaşam alanına dahil edilmesi gibi gergin durumlarda çok hassas tepki verirler. Mbv Cat Nostress Cat Paste , bu gibi durumlarda, stresi azaltan ve kedinin hayatını kolaylaştıran, sakin- leştirici ve kaygıyı azaltan etkisi olan Öğütülmüş Acem Lalesi, ağrı dindirici ve hafif anti-depresan etkisi olan Öğütülmüş Kantaron, mutluluk hormonu serotonin salgılatan L-triptofan, merkezi sinir sisteminin işlevi için gerekli olan, manik depresyon ve hiperaktivitenin tedavisinde kullanılan glisin, benzer amaca hizmet eden vitamin, mineral ve kedinin vücudunda stresin sebep olabileceği enfeksiyonları azaltan Beta-glukan içerir. DOZ Mbv Cat Nostress Cat Paste 50 g, günlük olarak1 kg vücut ağırlığı için 2cm(1 cm: 0,5 gram) kullanılır. Yetişkin bir kedi için, 6 cm/gün yeterlidir. Doğrudan tüpten veya el üzerinden verilebileceği gibi, mamasına katılarak verilmesi de mümkündür
75 ₺
40 ₺
i h

Kargo & Teslimat :Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

Değişim ve İade: Aldığın ürünle ilgili fikrin mi değişti? Hiç önemli değil! Ürünü 15 gün içinde kolayca iade edebilirsin.

Detaylı Bilgi

Sipariş İptali: PetVet Depo'dan alacağın tüm ürünleri seveceğine eminiz. Ama yine de herhangi bir durumdan dolayı siparişini iptal etmek istersen, siparişi verdiğin tarihten itibaren tam 3 günün var!

Detaylı Bilgi

PetVet Depo'dan aldığın bu ürünü gönül rahatlığıyla kullanman için 2 yıl garanti sunuyoruz!

Detaylı Bilgi

Güvenli Alışveriş:Web siteleri üzerinden, kredi kartı ile yapılan ödemelerde kart sahibinin kart güvenliğini sağlamak amacıyla bankaların firmalar ile yaptığı ortak çalışmaya 3D Secure denir.

Detaylı Bilgi

WhatsApp
WhatsApp
WhatsApp