Telefon ile Sipariş : 0(535) 662 39 49

İcon 10Cs Hamamböceği Sivrisinek Kene İlacı 20Ml

SERİ NO: ENOSF2204
İcon 10CS İnsektisit Özellikleri Güçlü Zeon Teknolojisi ile üretilmiş mikro kapsülden oluşan aktif madde yapısı sayesinde kullanıldığı alanlarda uzun ve kalıcı etkilidir. Koku ve leke bırakmayan özelliği ile okul,hastane,lokanta ve mutfak gibi hijyen gerektiren kapalı yerlerde güvenle kullanılır. Doğadaki hızlı biodegrasyonu nedeniyle, ekolojik anlamda olumsuz bir etki söz konusu değildir. Kullanıcıya yüksek derecede güvenlidir. Güneş ışınlarından koruyucu, UV katkı maddesi sayesinde açık alanlarda dahi etkisini uzun süre koruyabilir. Yavaş ölüm nedeni ile ilaca mahruz kalan haşerelerle birlikte yuvaya taşınarak yuvadaki diğer zararlıların da ölmesini sağlar. Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Gıda Örgütü(FAO) pestisit değerlendirmelerine uygundur. 463 / CS (2007) Uygulama Tablosu, Uygulama Dozu Zararlı Sulandırma Oranı Uygulama Dozu Hamamböceği 16.63 ml ilaç + 9.984 ml su 50 ml / m2 0.008 g a.i. / m2 Sivrisinek* 47.80 ml ilaç + 9.952 ml su 50 ml / m2 0.023 g a.i. / m2 Kene** 50.00 ml ilaç + 9.950 ml su 20 ml / m2 0.01 g a.i / m2 **Sivrisinekler için kalıcılık süresi 120 gündür. **Biyolojik etkinlik denemeleri Boophilus annulatus türü üzerinde yapılmıştır. İcon 10CS İnsektisit Ne Olarak Kullanılır? Hamamböceği İlacı Sivrisinek İlacı Kene İlacı Pire İlacı Tahtakurusu İlacı Karınca İlacı Karasinek İlacı Örümcek İlacı Akrep İlacı Tatarcık İlacı
25 ₺
20 ₺
i h

Kargo & Teslimat :Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

Değişim ve İade: Aldığın ürünle ilgili fikrin mi değişti? Hiç önemli değil! Ürünü 15 gün içinde kolayca iade edebilirsin.

Detaylı Bilgi

Sipariş İptali: PetVet Depo'dan alacağın tüm ürünleri seveceğine eminiz. Ama yine de herhangi bir durumdan dolayı siparişini iptal etmek istersen, siparişi verdiğin tarihten itibaren tam 3 günün var!

Detaylı Bilgi

PetVet Depo'dan aldığın bu ürünü gönül rahatlığıyla kullanman için 2 yıl garanti sunuyoruz!

Detaylı Bilgi

Güvenli Alışveriş:Web siteleri üzerinden, kredi kartı ile yapılan ödemelerde kart sahibinin kart güvenliğini sağlamak amacıyla bankaların firmalar ile yaptığı ortak çalışmaya 3D Secure denir.

Detaylı Bilgi

WhatsApp
WhatsApp
WhatsApp