Order by phone: 0 (535) 662 39 49

KAMPANYALI ÜRÜNLER

Picture of Avi-ast 30 cc

Avi-ast 30 cc

Kafes kuşları için solunum güçlendirici
$2.41 $1.12
Picture of Avi-Diar 30 cc

Avi-Diar 30 cc

Avi-Diar oral çözelti muhabbet kuşu, kanarya, papağan ve diğer kafes kuşlarının, Coli, Pasteurella, Salmonella, Paratifo ve Enfeksiyoz Enteritis gibi ishalle seyreden bağırsak enfeksiyonlarında ve koksidiyoz (kanlı ishal) hastalığında kullanılır
$2.41 $1.12
Picture of Avisol Plus 20 cc

Avisol Plus 20 cc

Yetersiz beslenme, kuş sağlığında en sık yaşanan problemlerin genel kaynağını oluşturur. Bakım konusunda deneyimli olsanız bile gerekli vitamin ve mineralleri sağlayan besinlere ulaşamamış olabilirsiniz. Kaliteli bileşenlere sahip olan yemlerin bile peletlenmesi işleminde özellikle A, B, E vitaminleri ve beta karoten kaybolabilir. Bu durum da yetersiz beslenme sebebiyle oluşan sağlık sorunları riskini artırabilir. Biyoteknik Avisol Plus kuşlar için multivitamin 20 cc seçenekleri ile bu durumun önüne geçmek oldukça kolay olur.
$2.41 $1.12
Picture of Biyopur Akvaryum Düzenleyici 50 ml

Biyopur Akvaryum Düzenleyici 50 ml

Biyo Aquacure BİYOPUR Çözelti, tatlı su akvaryumlarındaki balıkların, vücutlarındaki beyaz lekeler, derideki yer yer kanamalar, yüzgeçlerindeki erimeler, ağız kenarlarındaki pamukçuklar gibi, deri ve solungaç yaralarının tedavisinde yardımcı olarak kullanılır. Akvaryumun temiz kalmasını sağlar.
$2.41 $1.01
Picture of Biyo-Trainer Sprey 100 ml

Biyo-Trainer Sprey 100 ml

Biyo-Trainer Sprey, yavru ve yetişkin kedi ve köpeklerin tuvalet davranışlarını düzeltmek ve bakımlarını kolaylaştırmak amaçlı çözelti ihtiva eden bir üründür. Hayvan, ürünün kokusundan dolayı bir süre sonra tuvaletini belirlenen yere yapmayı öğrenmiş ve kalıcı bir alışkanlık kazanmış olacaktır.
$2.19 $1.55
Picture of Black Şampuan 250 ml

Black Şampuan 250 ml

Biyo Dermacure BLACK Şampuan, özel renk koruyucu sistemi sayesinde siyah, maun ve çikolata gibi koyu renkte tüylere sahip köpeklerin orijinal renk tonlarını korur. Tüylere parlaklık vererek daha sağlıklı gözükmesini sağlar
$2.14 $1.07
WhatsApp
WhatsApp
WhatsApp