Order By Phone : 0(535) 662 39 49

CATTLE

View as Grid List
Sort by
Display per page
Out of stock

Bayer K-Othrine SC 50 Haşere öldürücü 50 ml

K-Othrine Haşere İlacı 50 ML
Etken Madde : Deltamethrine 50g/L (saf) Özellikler: Su ile seyrelterek hazırlanan konsantre üründür.
Ambalaj Şekli 50 ml
Kullanımı Her 10 ml 1 litre su ile inceltilerek sprey veya pompa yardımı ile yüzeylere sıkılır. Haşerelerin görüldüğü yerlere, kapı ve duvar kenarlarına, zemin ve parke içlerine püskürtülür. Etkinin artması için 10 gün ıslak temizlik yapılmamalıdır. Yüksek etkili Delthamethrin aktif maddesi ile hızlı düşürücü (knockdown) ve güçlü öldürücü (killing) özelliği yanında "flush-out" özelliği ilede haşereleri saklandıkları yerlerden çıkararak kısa sürede etkili kontrol sağlar. Formülasyonu uygulama yapılan yüzey tarafından emilmez ve diğer sıvı formülasyonlara göre daha uzun süre kalıcılık sağlar. Su bazlıdır,yüzeylere zarar veren solvent ve yağlar içermez. Çevre kirliliğine neden olmaz (Biodegradable) Düşük uygulama dozu ile ekonomiktir. Etki süresi minimum 2 aydır. K-Othrine SC 50 WHOPES onaylıdır ve "WHO Spesifikosyonu 333/SC (Nisan 2005) " nolu WHO Spesifikasyonuna sahiptir. Etkili Olduğu Türler Hamamböceği, kalorifer böceği, gümüşçün, örümcek, karınca, akrep

21.00 (₺) 19.00 (₺)
Out of stock

Bayer Racumin Fare ve Sıçan Zehiri 250 gr

Racumin, fare ve sıçanlar için son derece çekici olan tahıl içerikli yemdir. Hızlı ve kesin sonuç gösterir.

26.00 (₺) 19.00 (₺)

BİSMOLİN Oral Toz

Bismolin toz; küçük ve büyükbaş hayvanların, atların sindirim fonksiyonlarının sağlıklı olmasını temin ederek iştahı açan ve günlük kilo alımını arttıran bir tamamlayıcı yemdir.

15.00 (₺) 10.90 (₺)
Out of stock

BİYO-MAST Meme Bakım Ürünü

Süt sığırlarında meydana gelen meme iltihabı ve meme rahatsızlıklarında esas tedaviye yardımcı olmak amacıyla kullanılır.

14.90 (₺) 11.90 (₺)

BORDUST Toz - Deri Bakım Ürünü 100 gr

Küçükbaş ve büyükbaş hayvanlar, kedi köpek, at ve kanatlılarda kullanılmak üzere hazırlanmış bir deri bakım ürünüdür. İçerdiği esansiyel yağların nemlendirici etkisiyle, derinin doğal yağının kaybolmasına neden olmadan derinin pH/nem dengesinin korunmasına yardımcı olur. Derinin temizlenmesini ve kötü kokuların giderilmesi ile birlikte hoş bir kokuya sahip olmalarını sağlar. Deriyi; pire, bit ve kene ısırmaları, güneş ışınları, kötü koku ve toksinler gibi dış etkenlerden kaynaklanan zararlı etkilerine karşı korur ve deride meydana gelen tahrişleri giderir

24.90 (₺) 19.90 (₺)
Out of stock

CLİMENTHA Merhem

Climentha meme bakım ürünü;  Süt sığırlarında meydana gelen meme iltihabı (yeast ve mold-fungal mastitis) rahatsızlıklarında meme sağlığının korunmasında esas tedaviye yardımcı olmak amacıyla kullanılır.

45.00 (₺) 34.90 (₺)

DAERON FROXIN Yara Bakım Tozu

DAERON FROXIN Yara Bakım Tozu hayvanlarda uygulama yerinde bir bariyer oluşturarak lezyonlu dokuyu korur, içinde barındırdığı E vitamini sayesinde hücre yapısının bozulmasını engelleyerek iyileşmenin hızlanmasına yardımcı olur.

34.90 (₺) 28.90 (₺)

DERMACURE BitkiselDeri Spreyi

Pinus logifolia yağı haricen yaralar, ağrılar, yanıklar, deri apseleri gibi çeşitli deri şikayetlerinin tedavisinde, iyileşmeyi stimule edici olarak kullanılır.

50.00 (₺) 39.00 (₺)
Out of stock

ICB IYODE

Atlar, büyükbaş, küçükbaş hayvanlar ve köpeklerde yara bakımında kullanılır. Potasyum iyodür bakteri oluşumunu engellemesine yardımcı olur.

15.00 (₺) 12.50 (₺)

ICB PRİKOFTOVA

Atlar, büyükbaş, küçükbaş hayvanlar ve köpeklerde yara bakımında kullanılır. Salisik asit ölü derinin kısa sürede yenilenmesini sağlar .

18.00 (₺) 13.50 (₺)

ICB SALİSOVA

ICB SALİSOVA atlar, büyükbaş, küçükbaş ve köpeklerde hayvanların y ara bakımında kullanılır. içerisinde bulundurduğu salisik asit sayesinde koruyucu özelliğinden yararlanılarak topik alan olarak kullanılır.

14.00 (₺) 9.90 (₺)

İcon 10Cs Hamamböceği Sivrisinek Kene İlacı 20Ml

İcon 10CS İnsektisit Özellikleri
Güçlü Zeon Teknolojisi ile üretilmiş mikro kapsülden oluşan aktif madde yapısı sayesinde kullanıldığı alanlarda uzun ve kalıcı etkilidir.
Koku ve leke bırakmayan özelliği ile okul,hastane,lokanta ve mutfak gibi hijyen gerektiren kapalı yerlerde güvenle kullanılır.
Doğadaki hızlı biodegrasyonu nedeniyle, ekolojik anlamda olumsuz bir etki söz konusu değildir. Kullanıcıya yüksek derecede güvenlidir.
Güneş ışınlarından koruyucu, UV katkı maddesi sayesinde açık alanlarda dahi etkisini uzun süre koruyabilir.
Yavaş ölüm nedeni ile ilaca mahruz kalan haşerelerle birlikte yuvaya taşınarak yuvadaki diğer zararlıların da ölmesini sağlar.
Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Gıda Örgütü(FAO) pestisit değerlendirmelerine uygundur. 463 / CS (2007)


Uygulama Tablosu, Uygulama Dozu
Zararlı
Sulandırma Oranı
Uygulama Dozu
Hamamböceği
16.63 ml ilaç + 9.984 ml su
50 ml / m2 0.008 g a.i. / m2
Sivrisinek*
47.80 ml ilaç + 9.952 ml su

50 ml / m2 0.023 g a.i. / m2

Kene**
50.00 ml ilaç + 9.950 ml su
20 ml / m2 0.01 g a.i / m2

**Sivrisinekler için kalıcılık süresi 120 gündür.
**Biyolojik etkinlik denemeleri Boophilus annulatus türü üzerinde yapılmıştır.


İcon 10CS İnsektisit Ne Olarak Kullanılır?
Hamamböceği İlacı
Sivrisinek İlacı
Kene İlacı
Pire İlacı
Tahtakurusu İlacı
Karınca İlacı
Karasinek İlacı
Örümcek İlacı
Akrep İlacı
Tatarcık İlacı

24.90 (₺) 19.90 (₺)
Out of stock

MORSPREY Deri Bakım Ürünü

Sığır, Koyun, Keçi, kedi ve köpeklerde deri ve tırnaklardaki çeşitli lezyonlarda bölgeyi dış etkilerden korumak ve doğal iyileşmeye yardımcı olmak için epitel koruyucu, fiziksel kapatıcı olarak kullanılan bir üründür.

29.90 (₺) 23.90 (₺)
Out of stock

MULTIVIT OLIGOGEL

Aromatik olarak buzağı, kuzu, oğlak ve tayların  içme sularına ya da direkt oral uygulama yapılarak vitamin kombinasyonu olarak kullanılır.

15.90 (₺) 13.90 (₺)
Out of stock

MUSCA Granül Karasinek İlacı 100 gr

Farmasotik Şekli: Granül
Hayvan Türü: Karasinek
Etkin Madde: Thiamethoxam %25
Endikasyonları: Karasinek Mücadelesinde Kullanılır.
Raf Ömrü: Üretim Tarihinden İtibaren 2 Yıldır
Ticari Takdim Şekli: 100 gr' lık şişe

Kullanım Şekli
Sırt tipi ya da motorlu pulverizatör ile ergin karasinek mücadelesi yapılır. Ahır, çöplük, gübrelik gibi karasinek üreme alanlarına yüzeyi kaplayacak şekilde pulverize edilir.

47.90 (₺) 39.00 (₺)

PERGRAN Granüle 100 gr

Pergran Granüle ahır, ağıl, boks gibi hayvan barınaklarında, kanatlı kümes ve tüneklerinde, kene, bit, pire ve karınca gibi canlıların mücadelesi için direkt serpme şeklinde kullanılır.

12.90 (₺) 10.90 (₺)

PERGRAN Granüle 250 gr

Pergran Granüle ahır, ağıl, boks gibi hayvan barınaklarında, kanatlı kümes ve tüneklerinde, kene, bit, pire ve karınca gibi canlıların mücadelesi için direkt serpme şeklinde kullanılır.

25.00 (₺) 19.00 (₺)

PERGRAN Granüle 500 gr.

Pergran Granüle ahır, ağıl, boks gibi hayvan barınaklarında, kanatlı kümes ve tüneklerinde, kene, bit, pire ve karınca gibi canlıların mücadelesi için direkt serpme şeklinde kullanılır.

24.90 (₺) 21.90 (₺)

POVIFOAM Sprey 100 ml.

Hayvanların meme başı antisepsisinde püskürtme şeklinde kullanılır. Yeni doğan hayvanların göbek  kordonlarının enfeksiyondan korunması içn kullanılır.

27.00 (₺) 24.50 (₺)
Out of stock

Probio Life - Kedi Ve Köpekler Için Sindirim Sistemi Düzenleyici Probiyotik

Probiyotik (micro-encapsulated E. faecium NCIMB 10415), A, D3, E, H2, C vitaminleri, organik Zn ve Se iz mineralleri, MOS ve inaktif maya içeren tamamlayıcı bir yemdir. Kedi ve köpeklerde, buzağı ve oğlaklarda, yumurta amaçlı yetiştirilen kanatlılarda, broilerlerde ve hindilerde indirim sistemini, immun sistemi ve genel sağlık durumunu destekler.

47.90 (₺) 37.00 (₺)

PROFI HOOF Ayak Bakım ve Tırnak Bakım Jeli

Ruminantlarda ayak ve tırnak hijyeni için geliştirilmiş bir bakım ürünüdür. Ayak derisi ve tırnak yüzeyine çok iyi bir şekilde bağlanır, güçlü ve uzun süreli bir etki gösterir. Gübre ile temesında jel olarak bütünlüğünü muhafaza eder. sığır, koyun ve keçi kullanımı için uygundur.

155.00 (₺) 144.90 (₺)

RİVANOL

ICB RİVANOL Atlar, büyükbaş,küçükbaş hayvanlar ve köpeklerde yara bakımında kullanılır.

15.00 (₺) 9.90 (₺)
Out of stock

ROPADIAR SOLUTION 1lt. Sıvı Yem Premiksi

Kanatlı hayvanlar, atlar ve geviş getiren hayvanların beslenmesinde içme sularına katılarak kullanılır. Sıvı yem premiksidir.

110.00 (₺) 95.90 (₺)
Out of stock

ROVİGEN PLUS 1 lt. Vitamin Kombinasyonu

Vitamin ve amino asit ihtiyacını karşılamak amacıyla ve aromatik olarak küçükbaş, büyükbaş ve kanatlı hayvanların içme sularına katılarak kullanılır.

69.90 (₺) 64.90 (₺)
Out of stock

SWK VET İYOT İYODÜRLÜ Hijyen Ürünü

Özellikle hayvan barınaklarında kullanılan hijyene ve temizliğe yönelik bir terkiptir. Barınaklarda hayvanların dolaştığı ve konakladığı zeminlerde oluşabilecek kirlilik ve istenmeyen koşulların oluşmasını engellemek amacıyla kullanılan hijyenik bir üründür.

19.00 (₺) 13.00 (₺)
Out of stock

SWK VET MENTOL KAFUR POMADI

SWK VET Mentol kafur Pomadı deri bakım ürünüdür. At küçük ve büyükbaş hayvanlarda tedaviye yardımcı olarak kullanılır. Hayvanlarda eklem ve kas rahatlamalarında ödemli bölgede kaşıntı, böcek sokmaları yanık ve granulasyonu gecikmiş yaralar ve fizyolojik meme ödemlerinde rahatlatıcı olarak kullanılır.

19.00 (₺) 14.00 (₺)
Out of stock

SWK VET RİVANOL POMADI

SWK VET Rivanol Pomadı kedi, köpek, at küçük ve büyükbaş hayvanlar için deri bakım ürünüdür. Hassas ve hasarlı deriyi dış etkenlerden korur. Kuru ve çatlak cildin üzerini kaplayarak yumuşamasını sağlar.

19.00 (₺) 14.00 (₺)

URAGELYTE SYRUP PREMİX

Aromatik olarak buzağıların içme sularına veya içme sütlerine katıp iyice karıştırılarak kullanılır.

15.90 (₺) 13.90 (₺)

VİOMİX Ruminantlar için Vitamin - Mineral 20 kg.

Kullanım Sahası

VİOMİX, kuzu, koyun, oğlak, keçi, buzağı, dana, sığır, boğaların vitamin ve mineral madde eksikliklerinin tamamlanması için kullanılır

99.00 (₺) 79.00 (₺)

VİOMİX Ruminantlar için Vitamin - Mineral 5 kg

Kullanım Sahası

VİOMİX, kuzu, koyun, oğlak, keçi, buzağı, dana, sığır, boğaların vitamin ve mineral madde eksikliklerinin tamamlanması için kullanılır

41.00 (₺) 29.90 (₺)

VİOSACC Ruminantlar için Vitamin – Mineral – Probiyotik 1 kg.

Kullanım Sahası

VİOSACC büyük ve küçükbaş hayvanlar için gerekli vitamin ve mineraller içeren dengeli bir yem ilavesidir. VİOSACC aynı zamanda içerdiği probiyotik (Saccharomyces cerevisiae) ile hayvanlarda ekonomik avantaj sağlar.

15.00 (₺) 12.00 (₺)

VİOSACC Ruminantlar için Vitamin – Mineral – Probiyotik 20 kg.

Kullanım Sahası

VİOSACC büyük ve küçükbaş hayvanlar için gerekli vitamin ve mineraller içeren dengeli bir yem ilavesidir. VİOSACC aynı zamanda içerdiği probiyotik (Saccharomyces cerevisiae) ile hayvanlarda ekonomik avantaj sağlar.

150.00 (₺) 110.00 (₺)

VİOSACC Ruminantlar için Vitamin – Mineral – Probiyotik 5 kg.

Kullanım Sahası

VİOSACC büyük ve küçükbaş hayvanlar için gerekli vitamin ve mineraller içeren dengeli bir yem ilavesidir. VİOSACC aynı zamanda içerdiği probiyotik (Saccharomyces cerevisiae) ile hayvanlarda ekonomik avantaj sağlar.

38.00 (₺) 39.00 (₺)