Telefon ile Sipariş : 0(535) 662 39 49

BiyoteknikBiyo İchthyoderm - Kedi Köpek Deri Bakım Kremi 80g

SERİ NO: 200084
Kullanım sahası Biyo ıchthyoderm krem, deri bakım ürünü olarak hazırlanmış bir kremdir. Yumuşatıcı, yatıştırıcı, hafif antiseptik ve abse olgunlaştırıcı karakterdedir. Kedi, köpek, at, küçük ve büyükbaş hayvanların muhtelif cilt hastalıklarında, derilerinde oluşan yağlı kabuk, kuru kabuk, folikül kabuklarını bertaraf ederek esas tedaviye yardımcı olur. Oluşan apseleri çabucak olgunlaştırarak hayvanların tedavisini hızlandırır. Kaşıntıları bertaraf eder. Ciltteki yağ foliküllerinin içine dolan yağlı maddeleri (comedones) bertaraf eder. Dermatitlere karşı hafif antiseptiktir. Cildi yumuşatır bu özelliği ile mastitislerde memelerin derisi üzerine yumuşatıcı olarak sürülür
35 ₺
22 ₺
i h

Kargo & Teslimat :Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

Değişim ve İade: Aldığın ürünle ilgili fikrin mi değişti? Hiç önemli değil! Ürünü 15 gün içinde kolayca iade edebilirsin.

Detaylı Bilgi

Sipariş İptali: PetVet Depo'dan alacağın tüm ürünleri seveceğine eminiz. Ama yine de herhangi bir durumdan dolayı siparişini iptal etmek istersen, siparişi verdiğin tarihten itibaren tam 3 günün var!

Detaylı Bilgi

PetVet Depo'dan aldığın bu ürünü gönül rahatlığıyla kullanman için 2 yıl garanti sunuyoruz!

Detaylı Bilgi

Güvenli Alışveriş:Web siteleri üzerinden, kredi kartı ile yapılan ödemelerde kart sahibinin kart güvenliğini sağlamak amacıyla bankaların firmalar ile yaptığı ortak çalışmaya 3D Secure denir.

Detaylı Bilgi

WhatsApp
WhatsApp
WhatsApp