Telefon ile Sipariş : 0(535) 662 39 49

Biyoteknik Kamfoderm Krem 80 gr

SERİ NO: 3102B001-kopya
Kullanım Sahası Biyo KAMFODERM Krem deri bakım ürünü olarak hazırlanmış bir kremdir. İçeriğindeki kafur bir terpenoid olup Cinnamomum camphora bitkisinden elde edilen bitkisel bir maddedir. Hafif antiseptik, analjezik ve resolutif özelliğinden dolayı at, küçük ve büyük baş hayvanların ağrılı adale şişlikleri ve sertliklerinin, kaşıntılı cilt tahrişlerinin giderilmesine yardımcı olur. Kuru, çatlak ve granülasyonu gecikmiş cildin üzerini kaplayarak cildin tabii regenrasyonunu ve granülasyonunu sağlar
30 ₺
20 ₺
i h

Kargo & Teslimat :Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

Değişim ve İade: Aldığın ürünle ilgili fikrin mi değişti? Hiç önemli değil! Ürünü 15 gün içinde kolayca iade edebilirsin.

Detaylı Bilgi

Sipariş İptali: PetVet Depo'dan alacağın tüm ürünleri seveceğine eminiz. Ama yine de herhangi bir durumdan dolayı siparişini iptal etmek istersen, siparişi verdiğin tarihten itibaren tam 3 günün var!

Detaylı Bilgi

PetVet Depo'dan aldığın bu ürünü gönül rahatlığıyla kullanman için 2 yıl garanti sunuyoruz!

Detaylı Bilgi

Güvenli Alışveriş:Web siteleri üzerinden, kredi kartı ile yapılan ödemelerde kart sahibinin kart güvenliğini sağlamak amacıyla bankaların firmalar ile yaptığı ortak çalışmaya 3D Secure denir.

Detaylı Bilgi

WhatsApp
WhatsApp
WhatsApp