Telefon ile Sipariş : 0(535) 662 39 49

Biyoteknik Biyo Zincoderm Deri Bakım Kremi 80 gr

SERİ NO: 9200138
KULLANIM SAHASI: Biyo ZİNCODERM kedi, köpek, at, küçük ve büyük baş hayvanların hassas ve hasarlı derilerine tatbik edild ğinde bandaj vazifesini görerek zar gibi kaplar, hassas veya hasarlı deriyi dış etken- lerden (kir, nem, UV, iritan ajanlar, darbe, sarmaşık, meşe ağacı ve sumak gibi bitki- lerden sızan zehirler), enfeksiyon amille- rinden, haşerattan korur. Kuru, çatlak cildin üzerini kaplayarak cildin tabii regene- rasyonunu destekleyerek yumuşamasını ve elastikiyetini kazanmasını sağlar, tahriş olmuş cildin dehidratasyonunu engeller.
40 ₺
20 ₺
i h

Kargo & Teslimat :Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

Değişim ve İade: Aldığın ürünle ilgili fikrin mi değişti? Hiç önemli değil! Ürünü 15 gün içinde kolayca iade edebilirsin.

Detaylı Bilgi

Sipariş İptali: PetVet Depo'dan alacağın tüm ürünleri seveceğine eminiz. Ama yine de herhangi bir durumdan dolayı siparişini iptal etmek istersen, siparişi verdiğin tarihten itibaren tam 3 günün var!

Detaylı Bilgi

PetVet Depo'dan aldığın bu ürünü gönül rahatlığıyla kullanman için 2 yıl garanti sunuyoruz!

Detaylı Bilgi

Güvenli Alışveriş:Web siteleri üzerinden, kredi kartı ile yapılan ödemelerde kart sahibinin kart güvenliğini sağlamak amacıyla bankaların firmalar ile yaptığı ortak çalışmaya 3D Secure denir.

Detaylı Bilgi

WhatsApp
WhatsApp
WhatsApp