Telefon ile Sipariş : 0(535) 662 39 49

Biyoteknik Biyo Saliderm Deri Bakım Kremi 80 gr

SERİ NO: 9200121
Hayvanlar İçin Deri Bakım Ürünü Bileşimi:Biyo SALİDERM Krem, % 15 Salisilik asit, Setostearil alkol, Seteareth 20,Parafin likit, Vazelin, Propilen glikol içeren beyaz renkte kokusuz, yağsız bir kremdir. Kullanım Sahası/Endikasyonlar:Biyo SALİDERM Krem deri bakım ürünü olarak hazırlanmış bir kremdir. Keratolitik karakterdedir. Derinin üst tabakasının yapısında bulunan ve bir protein olan keratini yumuşatır ve kurumuş deri hücrelerini, sertleşmiş ve kalınlaşmış deri tabakalarını yumuşatarak dökülmesini sağlar. Bazı deri rahatsızlıkları sonucunda ortaya çıkan kabuk ve siğil gibi oluşumları bertaraf etmede esas tedaviye yardımcı olur. Sığır, koyun, keçi, at, köpek ve kedilerin kurumuş, kalınlaşmış ve sertleşmiş deri tabakalarının giderilmesinde kullanılır.
40 ₺
20 ₺
i h

Kargo & Teslimat :Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

Değişim ve İade: Aldığın ürünle ilgili fikrin mi değişti? Hiç önemli değil! Ürünü 15 gün içinde kolayca iade edebilirsin.

Detaylı Bilgi

Sipariş İptali: PetVet Depo'dan alacağın tüm ürünleri seveceğine eminiz. Ama yine de herhangi bir durumdan dolayı siparişini iptal etmek istersen, siparişi verdiğin tarihten itibaren tam 3 günün var!

Detaylı Bilgi

PetVet Depo'dan aldığın bu ürünü gönül rahatlığıyla kullanman için 2 yıl garanti sunuyoruz!

Detaylı Bilgi

Güvenli Alışveriş:Web siteleri üzerinden, kredi kartı ile yapılan ödemelerde kart sahibinin kart güvenliğini sağlamak amacıyla bankaların firmalar ile yaptığı ortak çalışmaya 3D Secure denir.

Detaylı Bilgi

WhatsApp
WhatsApp
WhatsApp