Telefon ile Sipariş : 0(535) 662 39 49

Biyo-Aquacure BİYO-AQUA CLEAN Akvaryum Suyu Düzenleyici Çözelti 50 ml

SERİ NO: 31020191

Üzgünüz - bu ürün artık mevcut değil

Biyo-AQUACLEAN daha çok akvaryum suyunda oluşan organik maddeleri temizleyerek akvaryum suyunun kalitesini arttırmakta kullanılır. Bitki bulunan akvaryumların suyunda organik maddeler daha çabuk çoğalır. Bu sebepten bitki bulunan akvaryumlarda kirlenmenin oluşumuna göre Biyo-AQUACLEAN daha sık kullanılmalıdır.
15 ₺
10 ₺
i h

Kargo & Teslimat :Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

Değişim ve İade: Aldığın ürünle ilgili fikrin mi değişti? Hiç önemli değil! Ürünü 15 gün içinde kolayca iade edebilirsin.

Detaylı Bilgi

Sipariş İptali: PetVet Depo'dan alacağın tüm ürünleri seveceğine eminiz. Ama yine de herhangi bir durumdan dolayı siparişini iptal etmek istersen, siparişi verdiğin tarihten itibaren tam 3 günün var!

Detaylı Bilgi

PetVet Depo'dan aldığın bu ürünü gönül rahatlığıyla kullanman için 2 yıl garanti sunuyoruz!

Detaylı Bilgi

Güvenli Alışveriş:Web siteleri üzerinden, kredi kartı ile yapılan ödemelerde kart sahibinin kart güvenliğini sağlamak amacıyla bankaların firmalar ile yaptığı ortak çalışmaya 3D Secure denir.

Detaylı Bilgi

WhatsApp
WhatsApp
WhatsApp