Telefon ile Sipariş : 0(535) 662 39 49

BİYOTEKNİK

Olarak görüntüle Kafes Liste
Göre sırala
Görüntüle Sayfa başına
BİSMOLİN Oral Toz resmi

BİSMOLİN Oral Toz

Bismolin toz; küçük ve büyükbaş hayvanların, atların sindirim fonksiyonlarının sağlıklı olmasını temin ederek iştahı açan ve günlük kilo alımını arttıran bir tamamlayıcı yemdir.
15 ₺ 12 ₺
BİTTER BEAK SPREY resmi

BİTTER BEAK SPREY

Biyoteknik Bitter Beak sprey formulasyonundan dolayı tadı çok acı olup, papağanlarda, diğer kafes, tünek ve büyük kafes kuşlarında görülen tüy yolmanın önlenmesinde kullanılır.
26 ₺ 18 ₺
BİYOPET Aerosol Kedi resmi

BİYOPET Aerosol Kedi

Kedi, köpek ve güvercin barınaklarında, boş kapalı alan uygulamalarında kene, bit, pire mücadelesinde kullanılır.
24 ₺ 18 ₺
BİYOPET Aerosol Köpek resmi

BİYOPET Aerosol Köpek

Kedi, köpek ve güvercin barınaklarında, boş kapalı alan uygulamalarında kene, bit, pire mücadelesinde kullanılır.
24 ₺ 18 ₺
EAR CLEANER Çözelti resmi

EAR CLEANER Çözelti

Biyo Dermacura Ear Cleaner Çözelti; kedi ve köpeklerin aşırı kulak akıntısının sebep olduğu kulak kirini temizler, kir oluşumunu geciktirir. Nekrotik dokuları ve kaşıntıyı engelleyerek kulak enfeksiyonlarının önlenmesinde yardımcı olur.
15 ₺ 11 ₺
BİYO DERMACURE TRİCOBOR Deri Bakım Şampuanı resmi

BİYO DERMACURE TRİCOBOR Deri Bakım Şampuanı

Kedi köpek atlar için hazırlanmış bir deri bakım ürünüdür. Keratolitik ve lipolitik karakterdedir. Derinin üst tabakasında bulunan keratini yumuşatır ve kurumuş cilt hücrelerini, sertleşmiş ve kalınlaşmış cilt tabakalarını yumuşatarak dökülmesini sağlar. Ayrıca lipolitik özelliği ile; derinin cildin yağdan arınmasını ve nemlenmesini sağlayarak, cilt dokusunun iyi bir görünüm kazanmasını kıl dip ve folüküllerinin ?emizlenmesini sağlar. Bazı cilt rahatsızlıkları neticesinde ortaya çıkan kabuk, siğil vb. oluşumları bertaraf etmede esas tedaviye yardımcı olur. Cildin tabii rejenasyonunu destekleyerek yumuşamasına ve elastikiyetini kazanmasını sağlar.
30 ₺ 35 ₺
WhatsApp
WhatsApp
WhatsApp