Order By Phone : 0(535) 662 39 49

AVER

View as Grid List
Sort by
Display per page

AVER-C 1 KG TOZ C VİTAMİNİ

Bağışıklık sistemini güçlendirir. Stres ve mevsimsel değişikliklerde kullanılır. Sprey ve içme suyu ile yapılan, aşı öncesi ve aşı sonrası oluşan aşı reaksiyonlarını önlemek için uygulanır. İyi bir Solunum ve Sindirim sistemi destekleyicisidir. Geri çekme süresi yoktur, kalıntı bırakmaz.

190.00 (₺) 150.00 (₺)

Canvit Chondro Maxi Eklem Güçlendirici 500 GR

Canvit Chondro Maxi tabletleri, köpeklerinizin eklemlerinde bulunan eklem kapsüllerinin, tendonların, bağların, eklem kıkırdak dokusunun yenilenmesini ve fizyolojik yapısının korunmasını sağlamak amacı ile üretilmiştir.
Bu tabletlerin başlıca etken maddeleri; Chondroitine Sulfate, Glucosamine Sulfate ve Collagen Hidrolizat'tır. Eklem kıkırdak dokusunun mekanik direncini ve elastikiyetini arttırır. Glukozamin Sülfat, hasarlı eklem bölgesinin daha çabuk iyileşmesini sağlar. Ligamentlerden veya eklem kıkırdağından kaynaklanan kalça eklemi dysplazisi, osteoathritis, tendon ve eklem hasarından sonra oluşan hareket problemi olan köpeklerde kullanılmaya uygundur. Genç köpeklerde, çalışan ve aşırı stres altındaki köpeklerde profilaktik amaçlı tavsiye edilir. Canvit Chondro Maxi, yaşlı köpeklerde hareketin kolay yapılmasına yardım eder. Eklemlerde, ligament ve kıkırdak dokunun hasarını engeller ve eklemlerin ağrısız fonksiyonunu sağlar. Collagen hidrolizat eklem konnektif dokusunun en önemli yapı taşlarından olan bir amino asittir.
190.00 (₺) 175.00 (₺)